Zapisz się na mistrzostwa w jedzeniu burgera

Regulamin konkursu „Mistrzostwa w Jedzeniu Burgera w Tasty Bolesławiec

 1. Organizatorem konkursu jest Wilcze Smaki S.C., z siedzibą w Bolesławcu przy ul 10 marca 4a.

 2. Konkurs odbywa się z okazji Światowego Dnia Burgera i jest przeznaczony dla pełnoletnich uczestników.

 3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie www.tastybc.pl/mistrzostwa

 4. Konkurs składa się z dwóch kategorii: a) Jedzenie Burgera Giganta na Czas. b) Zjedzenie Piekielnie Ostrego Burgera.

 5. W kategorii „Jedzenie Burgera Giganta na Czas” zwycięzca będzie wyłoniony na podstawie najkrótszego czasu spożycia gigantycznego burgera. Drugie i trzecie miejsce zostaną przyznane uczestnikom z kolejnymi najkrótszymi czasami.

 6. W kategorii „Zjedzenie Piekielnie Ostrego Burgera” nagrody zostaną przyznane każdemu uczestnikowi, który zdoła zjeść cały piekielnie ostry burger.

 7. Zwycięzcy obu kategorii otrzymają następujące nagrody: a) Kategoria „Jedzenie Burgera Giganta na Czas”:

  • Pierwsze miejsce: Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w Tasty Bolesławiec.
  • Drugie miejsce: Voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w Tasty Bolesławiec.
  • Trzecie miejsce: Voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w Tasty Bolesławiec.
  •  b) Kategoria „Zjedzenie Piekielnie Ostrego Burgera”: Nagroda główna dla każdego uczestnika, który zje cały burger.
 8. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę ani inne formy równoważne.

 9. Organizator zastrzega sobie prawo do unieważnienia zgłoszenia w przypadku stwierdzenia naruszenia regulaminu lub podejrzenia oszustwa.

 10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub kontuzje poniesione przez uczestników w trakcie konkursu.

 11. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.

 12. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w każdym czasie bez wcześniejszego powiadomienia.

 13. Niniejszy konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani administracyjnie związany z firmą lub platformą społecznościową, na której został ogłoszony.

 14. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do wpłacenia zadatku na poczet wpisowego w wysokości 60 zł. Zadatek można wpłacić na jeden z następujących sposobów: a) Przelewem bankowym na podane dane: 60105019081000009082251852 b) W kasie restauracji Tasty Bolesławiec w wyznaczonych godzinach. c) Poprzez specjalnie wygenerowany link do płatności lub aplikację BLIK. Informacje na temat wpłaty należy potwierdzić w lokalu lub telefonicznie.

 15. Zadatek należy wpłacić do niedzieli, 28.05, godziny 12:00. Po przekroczeniu tego terminu, zadatek nie będzie zwracany, a zgłoszenie zostanie uznane za nieważne.

 16.  

Zapraszamy do udziału w Mistrzostw


Data: 28 maja 2023
Lokalizacja: Restauracja Tasty Bolesławiec
Start: 15:30

W tym roku przygotowaliśmy dla Ciebie dwie niezwykłe kategorie, w których będziesz mógł wykazać się swoimi umiejętnościami kulinarnymi:

🏆 Kategoria 1: Jedzenie Burgera na Czas 
Czy jesteś w stanie zmierzyć się z ogromnym burgerem? Tutaj liczy się nie tylko smak, ale również szybkość! Zwycięzca tej kategorii otrzyma voucher o wartości 300 złotych do wykorzystania w Tasty, drugie miejsce zostanie nagrodzone voucherm o wartości 200 złotych, a trzecie miejsce otrzyma voucher o wartości 100 złotych. Czas startuje, a Ty musisz zjeść go jak najprędzej!

🏆 Kategoria 2: Zjedzenie Piekielnie Ostrego Burgera 🏆
Czy masz na tyle odwagi, by zmierzyć się z najbardziej pikantnym burgerem, jaki kiedykolwiek powstał? Ten wyjątkowy smakowy wyzwanie sprawdzi Twoją wytrzymałość na ostrość! Wygrana należy do każdego śmiałka, który zdoła pokonać to piekielnie ostre dzieło kulinarnego szaleństwa. Czekają na Ciebie sława i nagrody!

Dodatkowo wraz z naszymi partnerami biznesowymi przygotowaliśmy wiele nagród niespodzianek. 🥳 Wszyscy goście obecni podczas tego święta będą mogli korzystać rabatów, darmowego poczęstunku i świetnej zabawy 😍

Ważne informacje:
– Wpisowe 60 zł
– Start od 18 roku życia
– Wymagany brak przeciwskazań zdrowotnych na udział w tego typu wydarzeniu.

Zapisy są już otwarte. Uwaga liczba uczestników ograniczona dlatego nie zwlekajcie!